Operátor výroby - Množenie rastlín - Jednozmenná prevádzka - Dolný Lopašov

Microflor SK s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,33 EUR/hod.+ výkonnostný, dochadzkový a prezenčný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rezanie rastlín a pomocné práce pri výrobe medziproduktov na pestovanie a uskladňovanie rastlín. Iné pomocné práce súvisiace s podporou produkcie rastlín a iných súčastí výrobného procesu podľa pokynov vyššieho manažmentu.

Dochádzkový bonus, Výkonnostný bonus, 80% z ceny obedov platí zamestnávateľ, Team building aktivity, nepeňažné darčeky, atď.
Jednozmenná prevádzka (Pondelok-Piatok) od 7.00 do 15.30.
Práca v čistom a príjemnom prostredí.
Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie.
Poskytnutie a pranie pracovného odevu.

Práca v nadnárodnej spoločnosti s 10 ročnou tradíciou na Slovensku v obci Dolný Lopašov, okres Piešťany. Stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, dlhodobá pracovná perspektíva a možnosť prechodu na pracovný pomer na dobu neurčitú.
Dochádzkový bonus - podľa počtu absencií.
Výkonnostný bonus - podľa rýchlosti a kvality práce zamestnanca - úkolová mzda.
Koncoročný bonus a polročné vyhodnotenia.
Každoročná valorizácia miezd.
Závodné stravovanie - 80% z ceny obedov platí zamestnávateľ.
Zabezpečený pitný režim a káva.
Team building aktivity - Family day, Summer party, Christmas party, Letný tábor pre deti zamestnancov, Turistika, Kultúrne podujatia, atď.
Nepeňažné darčeky a kupóny na konci roka.
V prípade obojstrannej spokojnosti možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer.
Jednoduchá manuálna práca vyžadujúca jemnú motoriku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Rozmnožovanie rastlín v “in vitro” podmienkach a ostatné pomocné práce spojené s ich produkciou (uskladnenie, transport). Zmysel pre zodpovednosť, precíznosť, jemná motorika. Jednoduchá manuálna práca vhodná najmä pre ženy.

Spoločnosť Microflor SK v Dolnom Lopašove pri Piešťanoch sa zaoberá rozmnožovaním orchideí v laboratórnych podmienkach. Patrí do skupiny Flore v Belgicku, ktorá je expertom vo výskume a pestovaní orchideí a ďalších rastlín už viac ako 30 rokov. Všetky aktivity skupiny sa vyznačujú vysokým rešpektom voči zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom. Všetko čo robíme; robíme s láskou a rešpektom.

Kľúčovými hodnotami skupiny Microflor sú spolupráca, inovácia, ambícia a integrita.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3619837  Megjelentetés dátuma: 30.6.2020  Alapbér (bruttó): 3,33 EUR/hod.