Zubná asistentka - sestra v ambulancii zubného lekára

microDENT clinic, s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 590 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdravotnú sestru orientovanú v problematike – stomatológia, s chuťou učiť sa a pracovať. Náplňou práce je príprava ambulancie, pozitívny prístup k pacientom, evidencia zdravotnej dokumentácie pacientov a aktívna spolupráca s doktorom. Asistencia pri mikrochirurgických zákrokoch, ale aj pri bežných stomatologických zákrokoch. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

stabilná práca, mladý a príjemný kolektív fundovaných kolegov, špičková vybavenosť pracoviska s vlastnou recepciou, RTG pracoviskom, laserovým pracoviskom, Cerec systém pracoviskom, atraktívne pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

príjemná a empatická komunikácia
flexibilita
samostatnosť
ochota chcieť sa učiť nové veci

microDENT Clinic je zubná klinika, ktorá poskytovatuje modernú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu.
Fundovaný neustále školený personál a najširší sortiment najmodernejších technológií dávajú garanciu najlepšieho výsledku. Chceme poskytnúť pacientom na Slovensku komfort a kvalitu adekvátnu svetovým štandardom.
Poskytujeme komplexnú starostlivosť od najjednoduchších výplní až po zložité chirurgické zákroky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4132323  Megjelentetés dátuma: 29.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac