Manažér logistiky

GRONBACH k.s.

Miesto práce
Priemyselný park 1, Michalovce
Termín nástupu
ihneď
Od 3 000 EUR/mesiacfinálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a operatívne riadenie dispozície nakupovaného materiálu, skladového hospodárstva a logistiky spoločnosti MICHATEK k.s.,
- určovanie stratégie a aplikácia moderných logistických procesov v spoločnosti,
- zodpovednosť za včasné dodržiavanie termínov dodávok nakupovaného materiálu,
- podpora tvorby výrobného plánu z pohľadu dispozície materiálu,
- zodpovednosť za logistické dáta v ERP systéme INFOR-LN a ich pravidelná kontrola a aktualizácia,
- zodpovednosť za správne objednávanie materiálu so zreteľom na optimálnu výšku skladových zásob,
- reportovanie stanovených KPI a odchýlok o nedodaní objednaného materiálu,
- zabezpečenie implementácie a dodržiavania legislatívnych a interných predpisov, štandardných postupov na zverenom úseku spoločnosti,
- riadenie a motivovanie zvereného tímu zamestnancov.

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- firemný automobil,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie,
- fitness centrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vhodných uchádzačov.
Prosíme o zaslanie životopisu v cudzom jazyku (anglický, alebo nemecký).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-prax na vedúcej pozícii v oblasti logistiky min. 3 roky,
- vysokoškolské vzdelanie ( technický smer, logistika),
- skúseností v oblasti dopravy a špedície,
- prax s optimalizáciou a kontrolou skladových zásob,
- plynulá znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka,
- vodičský preukaz- aktívny vodič,
- odolnosť voči stresu, samostatnosť,
- komunikačné zručnosti.

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4020059  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac