Vedúci projektu konštrukcia/projekcia

GRONBACH k.s.

Miesto práce
Priemyselný park 1, 07101 Michalovce, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie projektov vývoja nových produktov (biela technika) od
nápadu až po sériovú výrobu, podľa požiadaviek zákazníka,
- technická a organizačná zodpovednosť za projekty a ich riadenie (priebeh,
riešenie, termíny, plány, rozpočet),
- koordinácia so zákazníkom (DE, EN, IT, nie SK!) a technickým resp.
projektovým tímom,
- kalkulácie nákladov na projekty, produkty, výrobné zariadenia,
- samostatné vedenie a organizácia porád a integrácia ich výsledkov do
priebehajúcich projektov,
- účasť na vývoji a konštrukcii produktov a výrobných zariadení (napr. tvorba
konceptov, montážnych riešení a pod.).

- nadpriemerné odmeňovanie,
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- medzinárodná skupina,
- dynamický, výkonný, mladý pracovný tím.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vyhovujúcich uchádzačov.

Miesto výkonu práce Michalovce, čiastočne Košice.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SolidWorks - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti strojárstva, spracovanie
plechov a pod.,
- skúsenosti s prácou na projektoch a ich vedením,
- všeobecné technické chápanie,
- očakávame systematické, analytické myslenie a
schopnosť samostatne riešiť problémy,
- aktívna znalosť nemeckého a/alebo anglického
jazyka na komunikačnej úrovni podmienkou,
- flexibilita, komunikatívnosť a nekonfliktnosť
podmienkou,
- ochota služobne vycestovať za účelom
objasňovania rôznych detailov projektu.

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1882009  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou