Odborný predajca

Norway Shop - Michal Uhnák

Tatranská Lomnica 131, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600 € + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj produktov zákazníkom, poradenstvo
- administratíva spojená s chodom predajne
- fakturácia
- aktualizácia internetových stránok - dopĺňanie nových produktov a textov
- kontrola stavu skladových zásob tovaru
- hmotná zodpovednosť
- práca s pokladňou

- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
- práca v dynamickom mladom tíme
- odpovedajúce platové ohodnotenie (podľa požadovaných znalostí)
- obedy zdarma
- výhodné zamestnanecké nákupy športového oblečenia
- školenie, motivácia a podpora personálu

Pokiaľ požadované znalosti nebudú korešpondovať so znalosťami a schopnosťami uchádzača, ponúkame možnosť adekvátnych školení.
V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected]
Pozorne si prečítajte nižšie uvedený text a priložte ho do svojho e-mailu/listu.
Súhlasím, aby spoločnosť Michal Uhnák so sídlom Tatranská Lomnica 131, 059 60 Vysoké Tatry (ďalej len spoločnosť), spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce (úpravy, vyhľadávania, triedenia, kombinovania, likvidácie a poskytovania tretím osobám, ktorých totožnosť je mi spoločnosť povinná oznámiť) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. 'O ochrane osobných údajov'.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- komunikačné a argumentačné schopnosti
- práca s PC
- spoľahlivosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie,
- Predajné skúsenosti / Záujem o predaj
- schopnosť komunikácie v AJ, prípadne v inom cudzom jazyku výhodou
- Pozitívny prístup na pracovisku

Spoločnosť Michal Uhnák prevádzkuje internetový obchod norwayshop.sk od roku 2007 a kamenné predajne Norway Shop - Sport & Fashion Shop v Tatranskej Lomnici, v Poprade a vysunutú predajňu Outlet Norway Shop, v Tatranskej Lomnici . Norway Shop ponúka kvalitné a exkluzívne športové oblečenie a príslušenstvo, prevažne nórskeho pôvodu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3390007  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 € + provízie z predaja