Kuchár, pizzér

Michaelo, s.r.o.

Miesto práce
Jána Vojtaššáka 3146/9, 010 08 Žilina-Vlčince
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme kuchárov pre denné menu a minútky a pizzérov do viacerých prevádzok v Žiline. Práca je na TPP, /krátky-dlhý týždeň/ alebo brigádne.
Ponuka je vhodná aj pre absolventov, ktorí majú zmysel pre zodpovednosť za svoju prácu a chuť pracovať v mladom kolektíve. Absolventov všetky potrebné veci naučíme a zaškolíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastro

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť za svoju prácu, znalosť HACCP.

Pizza express Michaelo začala svoju činnosť v roku 2004 ako donášková služba v Žiline na Vlčincoch, kde sídli dodnes. Kvôli stále väčšej obľube a dopyte po pizzi z Michaela sa majiteľ rozhodol rozšíriť svoju pôsobnosť aj do ďalších miest. V tejto chvíli Pizza express Michaelo disponuje 5 pobočkami, okrem Žiliny sú aj v Čadci a Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1045547  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1000 netto