Kuchár

Michael colection, s.r.o.

Miesto práce
Komenského, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,4 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava raňajok v hoteli

K životopisu je potrebné priložiť súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Osobné údaje uchádzačov, ktorých žiadosť bola zamietnutá, spoločnosť nebude uchovávať a budú zlikvidované do 30 dní od ich obdržania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

zodpovednosť, šikovnosť, dochvíľnosť, flexibilita

Michael colection obchody s pánskou konfekciou značky Michael sú na trhu od roku 2007.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3690567  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,4 €/hod