Technik testovacích zariadení

Miba Steeltec s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacplus príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preventívna a operatívna údržba na testovacích zariadeniach spoločnosti.
• Oprava a diagnostika hydraulických a pneumatických celkov.
• Práca s technickou dokumentáciou.
• Oprava náhradných dielov.
• Príprava vzoriek pre testovanie
Zaškolenie v materskej spoločnosti v Rakúsku
• Vyhodnocovanie testovania
• Zodpovednosť za technický stav testovacích zariadení
• Aktívna účasť pri zavádzaní nových zariadení do prevádzky

Práca na jednu smenu
Zaujímavá práca v novom vývojovom centre
Sociálny program nadnárodnej spoločnosti
Starostlivosť o zdravie zamestnancov
Firemné jazykové kurzy

• Ukončené vzdelanie technického zamerania, chuť ďalej sa učiť
• Manuálna zručnosť, technické myslenie
• Prax na obdobnej pozícií – min. 2roky
• Preukaz obsluhy VZV, zdvíhacích zariadení - výhoda
• Samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

MIBA Steeltec je vedúcim výrobným podnikom v rámci divízie Miba Friction Group. Miba Steeltec dodáva vysoko - kvalitné oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Náš závod je mladý a stále sa rozrastá, našim zákazníkom dodávame cenovo výhodné produkty. Naše oceľové disky vyhovujú náročným kvalitatívnym štandardom. Náš systém riadenia orientovaný na procesy je hnacou silou pre neustále sa zlepšovanie vo všetkých našich podnikateľských oblastiach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3770274  Megjelentetés dátuma: 12.3.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac