CNC operátor a nastavovač

Miba Steeltec s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 200 EUR/mesiac+ nadštandardné príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na CNC sústruhoch, CNC frézach, CNC vŕtačkách pracujúcich v operačných programoch Fanuc, Sinumeric a iné
- výpomoc pri odstraňovaní porúch
- zoradovanie strojných zariadení za príplatok
- výroba podľa technologického postupu
- dodržiavanie požadovanej kvality

Bohatý sociálny program nadnárodnej spoločnosti
Priateľský kolektív a čisté prostredie
Zaujímavý bonusový systém príplatkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, iné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- znalost niektoreho zo systemov : Siemens 840, Fanuc 018, 21O - výhodou
- flexibilita
- orientacia na detail
- samostatnost a pracovitosť

MIBA Steeltec je vedúcim výrobným podnikom v rámci divízie Miba Friction Group. Miba Steeltec dodáva vysoko - kvalitné oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Náš závod je mladý a stále sa rozrastá, našim zákazníkom dodávame cenovo výhodné produkty. Naše oceľové disky vyhovujú náročným kvalitatívnym štandardom. Náš systém riadenia orientovaný na procesy je hnacou silou pre neustále sa zlepšovanie vo všetkých našich podnikateľských oblastiach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 343613  Megjelentetés dátuma: 12.3.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac