Nákupca - Disponent

Miba Steeltec s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble-Pri stanici
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 + bonusy podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie a potvrdzovanie objednávok a plánovaných dodávok vstupných materiálov na základe požiadaviek
Monitorovanie vývoja nákupných objednávok
Zabezpečenie včasných dodávok
Kontrola zásob a faktúr
Vybavovanie reklamácií
Podpora centrálneho nákupu (reporting, alternatívni dodávatelia) a podpora ostatných oddelení
Udržiavanie a aktualizácia dát materiálov v SAP
Spolupodieľanie sa na nových projektoch

Sociálny program nadnárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

MIBA Steeltec je vedúcim výrobným podnikom v rámci divízie Miba Friction Group. Miba Steeltec dodáva vysoko - kvalitné oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Náš závod je mladý a stále sa rozrastá, našim zákazníkom dodávame cenovo výhodné produkty. Naše oceľové disky vyhovujú náročným kvalitatívnym štandardom. Náš systém riadenia orientovaný na procesy je hnacou silou pre neustále sa zlepšovanie vo všetkých našich podnikateľských oblastiach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3305563  Megjelentetés dátuma: 30.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100 + bonusy podľa skúseností