Údržbár - elektrikár

Miba Steeltec s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 743 EUR + nadštandardné bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy náhradných dielov
- diagnostika porúch
- preventívna a poruchová údržba strojov a zariadení
- zabezpečovanie bezporuchovej prevádzky výrobných liniek
- aktívna účasť pri zavádzaní nových zariadení do prevádzky

- možnosť vzdelávania a ďalšieho profesionálneho rastu
- príjemné prostredie a profesionálne vybavenie údržbárskej dielne
- priateľský kolektív a rodinná firemná atmosféra
- sociálne aktivity medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Vodičský preukaz

B

- vyhláška č.508/2009 - osvedčenie min. § 21 – podmienkou
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie, elektrodokumentácie (el. schémy)
- základné znalosti programovania (PLC SIEMENSS7,S5,SINUMERIC,FANUC - CNC) - výhodou
- skúsenosti z automobilového priemyslu - výhodou
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- ochota učiť sa a rásť s tímom
- schopnosť tímovej spolupráce

MIBA Steeltec je vedúcim výrobným podnikom v rámci divízie Miba Friction Group. Miba Steeltec dodáva vysoko - kvalitné oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Náš závod je mladý a stále sa rozrastá, našim zákazníkom dodávame cenovo výhodné produkty. Naše oceľové disky vyhovujú náročným kvalitatívnym štandardom. Náš systém riadenia orientovaný na procesy je hnacou silou pre neustále sa zlepšovanie vo všetkých našich podnikateľských oblastiach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1612963  Megjelentetés dátuma: 29.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 743 EUR + nadštandardné bonusy a príplatky