SAP konzultant / SAP projektový manažér so zameraním na financie a controlling

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Miba Sinter Slovakia, S.r.o., Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac- základná mesačná mzda môže byť dohodnutá aj vyššie v závislosti od skúseností kandidáta; ročná odmena vo výške 6,66% až 10% v závislosti od plnenia pracovných úloh a cieľov; pravidelné prehodnocovanie výšky základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • analýza, optimalizácia a vývoj v SAP FI module
  • implementácia rôznych projektov (napr. zavádzanie SAP v nových spoločnostiach v rámci Miba Skupiny počas celej doby projektu – koncept, realizácia, testovanie, podpora)
  • vývoj riešení pre interných zákazníkov v rámci Miba Skupiny (na mieste závodu alebo vzdialene)
  • zabezpečovanie behu systémov, rozhraní a Add-On aplikácií, analýza chýb a údržba
  • príprava a realizácia interných školení (v rámci celej Miba Skupiny)

  • zázemie v stabilnej a dynamickej zahraničnej spoločnosti
  • práca v medzinárodnom tíme, zaujímavé kariérne príležitosti, odborný rast
  • príspevok na závodné stravovanie
  • príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
  • vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
  • zdravotný program
  • kolektívne / tímové akcie, firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti so SAP v FI module, skúsenosti so SAP S4 HANA výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • procesné skúsenosti v oblasti financií, reportingu, logistiky, výroby sú výhodou
  • ochota neustále sa učiť
  • vysoká seba motivácia
  • odolnosť voči stresu
  • schopnosť pracovať samostatne, vlastná iniciatíva
  • veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4013746  Megjelentetés dátuma: 31.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac