Pracovník odbytu

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 1100 eur + ročná variabilná zložka vo výške 6,66%- 10%; finálna základná mzda bude nastavená individuálne s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Sales & Distribution hľadáme komunikatívneho a spoľahlivého kolegu, ktorého náplňou práce bude:
  • komunikácia so zákazníkom (v cudzom jazyku), preverovanie zákazníckych objednávok a týždenného expedičného plánu
  • organizovanie odosielania objednávok, tvorba dokumentácie, fakturácia, vystavovanie dobropisov a ťarchopisov
  • správa zákazníckych portálov a zlepšovanie práce so zákazníckymi portálmi (objednávanie dopravy, stav obalov, avíza, platby a pod.)
  • sledovanie a určovanie potreby baliaceho materiálu, jeho objednávanie a optimalizácia zákazníckych obalov
  • účasť na špeciálnych projektov v rámci procesu sales & distribution
  • aktívna účasť na zlepšovaní procesov so zameraním na robotizáciu procesov

  • práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
  • možnosť vzdelávania a odborného rastu
  • stravovanie na pracovisku za výhodných podmienok
  • zdravotný program spoločnosti
  • zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov
  • príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
  • ročná valorizácia platov
  • 37,5 hodinový pracovný týždeň
  • dovolenka a pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce

Miba Sinter Slovakia ponúka zamestnancom pracovisko vo veľmi úspešnej, rodinnej a globálne pôsobiacej spoločnosti a vytvára perspektívu práce ako aj ďalšieho rozvoja pre zamestnancov.
Ak máte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis na dolu uvedený odkaz.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobré znalosti z oblasti ekonomiky a účtovníctva
  • aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka
  • skúsenosti z oblasti logistiky a odbytu výhodou
  • znalosť SAP výhodou
  • dobré komunikačné schopnosti
  • schopnosť riešiť problémy a konflikty

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis
ID: 3412737  Megjelentetés dátuma: 28.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac