Technik nástrojárne

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 eur vyššie, plus systém ročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odborná a technická koordinácia prác a činností v tíme Nástrojáreň
• technická zodpovednosť za výber strojov a technológií pre Nástrojáreň
• zabezpečovanie a objednávanie materiálov pre Nástrojáreň
• technická podpora a spolupráca pri riešení problémov a návrhov
• systematická optimalizácia procesov
• aktívna spolupráca pri riešení zlepšovacích projektov a kľúčových projektov Nástrojárne

  • pozícia je vhodná pre absolventa ako aj uchádzača s praxou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysokoškolské vzdelanie strojárskeho smeru
• prax v strojárskej oblasti min. 3 roky
• prehľad o strojoch, moderných technlógiách či operáciách
• skúsenosti a znalosti CAD (napr. Creo, Catia, Autocad)
• aktívna znalosť anglického jazyka
• samostatnosť
• organizačné schopnosti

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis
ID: 2007675  Megjelentetés dátuma: 4.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 eur vyššie, plus systém ročných odmien