PHP Programátor

MI:SU Design s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšiu posilu do nášho tímu. Je programovanie tvoja vášeň? Chceš žiť webovými aplikáciami, web stránkami a internetovými obchodmi? Hľadáme do týmu skúseného programátora, ktorý bude spolupracovať na našich projektoch a vytvárať nové weby, eshopy a aplikácie na mieru.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme, uviesť realizované projekty a Vašu úlohu na nich.

Ak máš skúsenosti s less, bootstrapom, PHP objektovo orientovanom programovaní, Doctrine2 ORM a znalosti vo frameworku nette, symfony... je to tvoja výhoda!

Plat nastavíme tak, aby si bol spokojný a nezabudneme zohľadniť tvoje skúsenosti. Viac skúsenosti viac peňazí. Navyše odmeníme, ak si šikovne odvedieš svoju prácu.

Kontaktovať budeme len uchádzačov o zamestnanie, ktorí budu spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Je skvelé ak máš vzdelanie v odbore. Viac nás však bude zaujímať tvoja šikovnosť a prax. Navyše sa potešíme, ak máš rozhľad v nových technológiách a chuť učiť sa.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
CSS - Expert
HTML - Expert
JavaScript - Pokročilý

- analytické myslenie
- chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
- zodpovednosť a zmysel pre detail

Sme fullservisová reklamná agentúra orientovaná na výsledok. Dôraz kladieme na kvalitné riešenia.
Tvoríme dizajn, weby, e-shopy a poskytujeme zákazníkom pomoc v oblasti marketingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3387851  Megjelentetés dátuma: 30.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac