Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Administrátor internetového obchodu

Mi-Ka, s.r.o. - efarby.sk

Miesto práce
P. O. Hviezdoslava, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
1 000 - 1 300 EUR/mesiacmzdu tvorí fixná a variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále rastieme a preto posúvame šikovných kolegov so skvelými výsledkami vyššie. Práve preto potrebujeme do nášho tímu novú energickú osobnosť, ktorá má rada výzvy.
Aké výzvy? Napríklad aj také, že keď treba vyhrniem rukáv a zvládnem spracovať 10 násobný nárast objednávok než je obvyklé. Lebo viem, že je také obdobie aké je a samozrejmá povinnosť mi inak nedá.
Ak už máte skúsenosti so sortimentom farieb a zároveň vysokú ochotu naučiť sa administrovať eshop, máte obrovskú výhodu.
Sme rodinná firma, kolektív šikovných ľudí - odborníkov, ktorí sú lídrami v predaji farieb cez internet. V roku 2008 sme dali zákazníkom ako prvý možnosť nakúpiť farby laky online cez www.efarby.sk. V roku 2015 sme sa stali finalistom Heureka shop roku. V roku 2018 sme boli finalistami prestížnej súťaže Mastergate, kde sme súťažili s eshopmi ako Muziker alebo cenovým porovnávačom Pricemania.sk. Neustále pracujeme na tom, aby sme boli aj naďalej najväčším eshopom s týmto sortimentom na internete.

Čo by bola Vaša nová výzva?
Vašou úlohou bude zabezpečiť tovar a vyexpedovať každú objednávku v deň jej prijatia, resp. na druhý deň od prijatia tak, aby sme dostali čo najviac wuau / pozitívnych hodnotení od našich zákazníkov. Tie budete dostávať nie od spokojných, ale od nadšených zákazníkov. Vašou výzvou bude vytvárať nadšených zákazníkov. Ako by ste vytvorili nadšeného zákazníka v eshope?
To mi úprimne napíšte v motivačnom liste. Odlíšite sa tým od ostatných uchádzačov, ktorým je prakticky jedno, do akej práce nastúpia.

Čo bude Vašou úlohou?
- budete administrovať eshop objednávky a triediť ich po dodávateľoch
- budete robiť denné zvozy tovaru vrámci Žiliny na dodávke (vodičský preukaz B.)
- Objednávate a príjimate tovar od dodávateľov
- Balíte a expedujete balíky
- Komunikujete so zákazníkom v prípade, že tovar nemáme na sklade. Hľadáte a ponúkate mu alternatívu a vediete ho k dohode.
- Komunikujete s nadriadeným o problémových tovaroch a ich vypnutí z eshopu
- Odborne radíte, odporúčate a predávate aj súvisiaci tovar zákazníkom
- Práca s objednávkou – včas informujete o stave objednávky zákazníka emailom, telefonicky, sms správou
- Plánujete zvoz objednávok u kuriérskych spoločností
- Analyticky vyhodnocujete a optimalizujete náklady na transport.
- Riešite vzniknuté situácie a požiadavky od zákazníkov
- Riešite reklamácie, ktoré vznikajú kvôli kuriérskym spoločnostiam tak, aby zákazník mal ihneď také riešenie, s ktorým je spokojný
- Prijímate a evidujete a vybavujete od zákazníkov všetky podnety ako napr: Vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 14 dní, Reklamácia tovaru, Dopyty na vypracovanie cenových ponúk a iné
- Udržiavate dohodnutú administratívu

- € odmena z výkonu, ktorý budete v daný mesiac mať
- Vysoká zamestnanecká zľava na všetky naše produkty
- možnosť kariérneho rastu v rastúcom eshope efarby.sk
- prívetivý pracovný čas
- Vianočné bonusy
- kávička v kancelárii
- parkovacie miesto
- príjemní kolegovia a atmosféra rodinnej firmy
- Teambuildingové aktivity počas roka s priateľským kolektívom mladých ľudí
- Spokojný zákazník, ktorý Vašu osobnosť odporúča ďalším ľuďom

Vašou výzvou bude vytvárať nadšených zákazníkov. Ako by ste vytvorili nadšeného zákazníka v eshope?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farby laky, Stavebniny

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Money S4 - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vysoká ochota učiť sa a spolupracovať
- pozitívne naladený človek
- rád telefonuje a aktívne rieši problémy
- obchodnícky cit
- špecialista na farby laky - odborník
- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia a jednanie s ľudmi
- fyzická zdatnosť
- analyzovanie a riešenie problémov
- samostatnosť
- tímová práca

„ODBORNE POMÁHAME ĽUDOM SKRÁŠLOVAŤ SVET“

Hlavnou víziou spoločnosti Mi-Ka, s.r.o. - efarby.sk je sa stať nadnárodnou spoločnosťou, ktorá vďaka internetu a svojim produktom pomáha ľuďom skrášľovať svet.
Neustále verejne propagujeme naše vedomosti a zároveň poskytujeme hodnotu, ktorá pomáha našim zákazníkom efektívnejšie napredovať vo svojich projektoch.
Chceme byť aj naďalej najväčší internetový obchod s farbami v ktorom veľkoobchodný aj maloobchodný zákazník nájde veľmi jednoducho to, čo práve potrebuje a pritom sa zabaví.
Vďaka našej obchodnej strátégii sa nám našu prácu darí dostávať k veľkému množstvu ľudí.
Hlavný dôraz pri tom kladieme na kvalitu. Či už sa jedná o kvalitu služieb ktoré poskytujeme, tovaru ktorý dodávame alebo expresnosti s akou objednávku vybavíme, vždy je na prvom mieste kvalita.
Túto víziu sa nám darí dosahovať hlavne preto, lebo všetci robíme svoju prácu srdcom.
Sme internetoví špecialisti na farby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4020224  Megjelentetés dátuma: 2.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac