Zákaznícka podpora pre eshop efarby.sk

Mi-Ka, s.r.o. - efarby.sk

Miesto práce
K cintorínu 51/97, Žilina-Závodie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 950 EUR/mesiac750€ + variabilné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna telefonická komunikácia so zákazníkmi
- odborné poradenstvo v odbore farby laky
- aktívna emailová a chatová komunikácia so zákazníkmi
- vypracovanie cenových ponúk
- telefonická komunikácia s dodávateľmi
- riešenie reklamácií
- riešenie operatívnych problémov zo zákazníckymi objednávkami

Vašim cieľom bude produkovať milo prekvapených zákazníkov.

Ak ste technicky zdatný/á, a viete čo je to sadrokartón alebo OSB doska a zároveň máte predstavu o tom, akou farbu by ste tieto materiály natreli, tak sa prihláste. Radi sa s Vami stretneme na pohovore.

- Štedré % ako odmena z Vášho výkonu a predaja
- Vysoká zamestnanecká zľava na všetky naše produkty
- možnosť kariérneho rastu v rastúcom eshope efarby.sk
- Vianočné bonusy
- príjemní kolegovia a atmosféra rodinnej firmy
- Teambuildingové aktivity počas roka s priateľským kolektívom mladých ľudí
- Spokojný zákazník, ktorý Vašu osobnosť odporúča ďalším ľuďom

A ak sa chceš odlíšiť od ostatných, pripoj k životopisu aj motivačný list - nie s bežnými frázami, ale kde úprimne opíšeš seba, svoje vlastnosti, v čom vynikáš a prečo naozaj by si chcel, chcela pracovať v efarby.sk ;)

Pošli ho na emailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farby, laky, stavebniny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- hľadáme technicky zameranú osobnosť s vysokou mierou ochoty
- výhodou sú skúsenosti z odboru farby laky, stavebniny resp. mimoriadna ochota učiť a prijímať nové informácie o sortimente farby laky
- hľadáme človeka, ktorý je milý a zároveň asertívny
- rád telefonuje a komunikuje so zákazníkmi na diaľku
- Chce byť odmeňovaný radšej na základe dosiahnutých výsledkov
- Zodpovedný/á a presný/á pri plnení úloh
- Vytrvalý/á pri získavaní objednávky
- Svedomitý/á pri tvorení obchodných databáz a denných reportov
- Vodičský preukaz + skúsenosti so šoférovaním
- Ochotný učiť a vzdelávať sa
- Schopný byť samostatný/á
- Schopný/á budovať dlhodobé vzťahy

„ODBORNE POMÁHAME ĽUDOM SKRÁŠLOVAŤ SVET“

Hlavnou víziou spoločnosti Mi-Ka, s.r.o. - efarby.sk je sa stať nadnárodnou spoločnosťou, ktorá vďaka internetu a svojim produktom pomáha ľuďom skrášľovať svet.
Neustále verejne propagujeme naše vedomosti a zároveň poskytujeme hodnotu, ktorá pomáha našim zákazníkom efektívnejšie napredovať vo svojich projektoch.
Chceme byť aj naďalej najväčší internetový obchod s farbami v ktorom veľkoobchodný aj maloobchodný zákazník nájde veľmi jednoducho to, čo práve potrebuje a pritom sa zabaví.
Vďaka našej obchodnej strátégii sa nám našu prácu darí dostávať k veľkému množstvu ľudí.
Hlavný dôraz pri tom kladieme na kvalitu. Či už sa jedná o kvalitu služieb ktoré poskytujeme, tovaru ktorý dodávame alebo expresnosti s akou objednávku vybavíme, vždy je na prvom mieste kvalita.
Túto víziu sa nám darí dosahovať hlavne preto, lebo všetci robíme svoju prácu srdcom.
Sme internetoví špecialisti na farby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3277722  Megjelentetés dátuma: 1.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 950 EUR/mesiac750€ + variabilné odmeny