Cisco Specialist

MHM computer a.s.

Místo práce
U Pekáren, Praha 15-Hostivař, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cisco Specialist bude zodpovědný za
• podporu obchodního teamu při prodeji řešení, produktů a služeb
• implementaci Cisco řešení u zákazníků
• podporu stávajících zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Pružnou pracovní dobu
• Školení, certifikace
• Odpovídající finanční ohodnocení závislé na pracovních výsledcích
• Smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou
• Možnost zajištění firemního bytu v Praze
• Firemní benefity (automobil, mobilní telefon, notebook, stravenky, posilovna, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené)

Informace o náboru

Kontakt pro více informací o pozici:
[email protected], +420 602 693 866

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Nutná certifikace CCNP Routing and Switching nebo CCNA Wireless
• Výhodou certifikace CCDP, CCDE, CCIE Routing and Switching, CCNP Wireless
• Komunikativní znalost AJ
• Teamová spolupráce
• Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost MHM computer a.s. je předním dodavatelem komplexních ICT řešení a služeb. Za dobu své existence, od roku 1990, si vybudovala silnou pozici na trhu a široký okruh zákazníků v komerční sféře i mezi úřady státní správy. MHM computer působí v České republice, Slovenské republice a v Maďarsku.
Portfolio společnosti zahrnuje veškerou infrastrukturu od networkingu, serverů, operačních systémů až po řešení systémů pro ukládání, zabezpečení a archivaci dat. Infrastrukturní vrstvu portfolia dále rozšiřují řešení v oblasti automatizace, kapacitního plánování a performance monitoringu. Samozřejmostí je projektování, konzultace a poradenství v těchto i návazných oblastech ICT, projektové řízení a především implementační a servisní služby.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3576455  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019