Montér-zámočník-zvárač

MHK s.r.o.

Nemecko, Žilinský kraj, Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.08.2018
pevná zložka 5-12 € + pohyblivá zložka 1-6 € + možnosť zaujímavých bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montážne práce pri výrobe kovových konštrukcií: manipulácia s materiálom a montáž
Zámočnícke práce: delenie materiálu, prípravné práce k zváraniu, rovnanie dielov, obrusovanie zvarencov a konštrukcií, ostatné zámočnícke práce, pálenie materiálu
Zváračské práce: s platným zváračským preukazom (alebo preukaz zabezpečíme) bodovanie a zváranie konštrukcií a zvarencov, zváranie ocele, antikóru alebo hliníka, je práca pre začiatočníkov aj pre kvalifikovaných a skúsených profesionálov

Pracovná doba cca: 6:00 - 18:00, môžu byť nočné, bežný pracovný týždeň alebo turnusová práca napr. 10+4

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

Celková ODMENA, jej ZVÝŠENIE a ďalšie NÁHRADY zamestnaneckých výhod závisia od:
- základnej HODINOVEJ MZDY a KRAJINY, v ktorej je práca vykonávaná - vykonávanej PROFESIE, pracovného ZARADENIA, VZDELANIA, KVALIFIKÁCIE a PRAXE pracovníka
- pracovného VÝKONU a HLAVNE KVALITY vykonanej práce a vyplývajúcich PRÉMIÍ A ODMIEN
- PRÍPLATKOV za pracovné podmienky: riziko, práca na zmeny, sťažené pracovné podmienky
- zvláštnych ODMIEN, za prácu NAD RÁMEC zmluvy, za podané ZLEPŠOVACIE alebo podnikateľské NÁVRHY a informácie, za ZÍSKANIE ďalších pracovníkov a pod.
- mimopracovnej spolupráce na spoločných PROJEKTOCH, napr. obchod, výroba, sprostredkovanie, reklama a pod.
- možnosti vyplatenia PRÍSPEVKOV k nástupu, na cestovné, na stravu, na ubytovanie, pri PN a pod.
- prosperity firmy MHK s.r.o. a s tým súvisiacich dovolenkových a Vianočných ODMIEN
- počtu odpracovaných rokov pre firmu a s tým súvisiacich vernostných PRÍPLATKOV
- horná hranica odmeny nie je určená

Ako NÁHRADU ZVÝHODNENIA zamestnancov, firma ponúka BEZPLATNE:
- pre nových živnostníkov poradenstvo a podpora k: vybaveniu živnosti, vedeniu účtovníctva, spracovaniu ročného daňového priznania
- pre ambicióznych pracovníkov zvyšovanie kvalifikácie (zváračský kurz, jazykový kurz a pod.), osobnostný rast a rozvoj
- podporu a poradenstvo pri riešení osobných, zdravotných, finančných a rodinných otázok

Práca pre spoločnosť MHK s.r.o. ponúka dlhoročnú a širokú PERSPEKTÍVU, možnosť KARIÉRNEHO RASTU. Z vhodných pracovníkov bude vyberaný a budovaný MANAŽMENT firmy na základe ich vzdelania, praxe, osobnostných dispozícii a pracovných výsledkov pre pozície.

Práca je vhodná aj pre ABSOLVENTOV, s výnimkou zváračov, u tých potrebné získať najskôr zváračský preukaz, ten v prípade záujmu zabezpečí firma MHK s.r.o.

Prosíme Vás o ZASIELANIE ŽIVOTOPISOV na e-mail adresu: [email protected]. Prosíme Vás tiež o zaslanie Vašej predstavy o Vašej minimálnej a ideálnej odmene. OBSAH životopisu: fotografia, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, mobil, e-mail, stručne vzdelanie: škola a zameranie, 2 - 4 podstatní bývalí zamestnávatelia: názov firmy, miesto, názov pracovnej pozície, náplň práce, zamestnaný v rokoch: od-do
Ak je: znalosť jazykov, znalosť práce s PC, vodičský preukaz, absolvované kurzy
Schopnosti a záujmy

Každému záujemcovi zašle firma MHK s.r.o. vyjadrenie čo najskôr a určí termín výberu a nástupu podľa potreby.

KREDITOM FIRMY MHK S.R.O. JE ĽUDSKÝ PRÍSTUP K PRACOVNÍKOM
DÔLEŽITÝM KAPITÁLOM FIRMY MHK S.R.O. SÚ JEJ PRACOVNÍCI
NAJLEPŠOU REKLAMOU MHK S.R.O. SÚ SPOKOJNÍ ZÁKAZNÍCI A TIEŽ SPOKOJNÍ PRACOVNÍCI

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obchod, rôzne

Máme záujem o pracovníkov: pracovitých, šikovných, tvorivých, prispôsobivých, lojálnych, zodpovedných, s vysokou pracovnou disciplínou.

Spoločnosť MHK s.r.o. je aktívna najmä v oblastiach:
- Projekt manažment pre firemné projekty
Poskytovanie výrobných pracovníkov (Slovensko a Ukrajina), zvárač, zámočník, montér, výrobný operátor, pomocník
Poskytovanie manažérov, IT odborníkov, konštruktérov, technikov
Vybudovanie obchodného zastúpenia alebo výrobného závodu na Slovensku pre zahraničnú firmu
- Strojárska výroba a obchod v strojárskom priemysle
Oceľové konštrukcie, CNC obrábanie, Jednoúčelové stroje, Komplexná konštrukčná kancelária
- Obchod, Export, Import
Výrobky, polotovary, výrobné stroje, zariadenia a nástroje
ID: 3464554  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: pevná zložka 5-12 € + pohyblivá zložka 1-6 € + možnosť zaujímavých bonusov