Lektor cudzieho jazyka v Stupavskej jazykovke

Mgr. Zuzana Salai

Miesto práce
Hlavná 377/7, Stupava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
14 - 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej jazykovej školy v Stupave hľadáme lektorov na vyučovanie cudzích jazykov (anglický, nemecký, španielsky aj taliansky).
V našej škole sa neučí Callanovou ani inou tzv. "priamou metódou". Hľadáme však lektora, ktorý bude viesť dynamické hodiny, kde budú študenti nútení veľa rozprávať už od začiatočníckej úrovne.
Svoje služby nám budete fakturovať (buď ako živnostník alebo ako firma).

Za Vaše služby Vám ponúkame:
- výborný plat
- variabilný pracovný čas
- preplatené cestovné náklady
Zabezpečíme Vám všetky učebné materiály a preplatíme školenia, workshopy a semináre.
V našich priestoroch sa navyše budete cítiť veľmi príjemne vďaka uvoľnenej rodinnej atmosfére.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo cudzích jazykov, prekladateľstvo/tlmočníctvo cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2) alebo Španielsky jazyk - Expert (C2) alebo Taliansky jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Do nášho malého kolektívu hľadáme človeka, ktorý je dynamický a komunikatívny. Samostatne zvláda úlohy a prípravu na hodiny. Je zodpovedný a dochvíľny, preto na hodiny nikdy nemešká, dokonca chodí o pár minút skôr, aby sa stihol pripraviť. Má trpezlivosť, energiu a nápady na vedenie kreatívnych hodín.

Stupavská jazykovka je miesto, kde zažiješ, čo je to dreamjob. Poď sa o tom presvedčiť :) Učíme dospelých aj deti a všetci sa k nám tešia. Kurzy prebiehajú individuálne, vo dvojici, trojici, alebo v štvorčlennej skupine. Sídlime v peknom rodinnom domčeku priamo na Hlavnej ulici, dostaneš sa sem pohodlne autobusom alebo zaparkuješ priamo pred školou :)

Stupavska jazykovka is a place where you experience a dreamjob. Come and see for yourself :) We teach adults and children and everyone is looking forward to our lessons. The courses take place individually, in pairs, in groups of three or four. We are located in a nice family house right on Hlavna street, you can get here comfortably by bus or park right in front of the school :)
ID: 3798449  Megjelentetés dátuma: 29.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 14 - 20 EUR/hod.