Vodič/skladník

Mgr. Stanislav Belák - MBS STRECHY

Miesto práce
Stará Sobôtka 118, okres Rimavská Sobota
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-rozvoz tovaru
-práca v sklade
-nakladanie a vykladanie vozidiel
-zadelovanie tovaru podľa komodity a druhu

Svoje životopisy (vrátane telefonického kontaktu a e-mailu) zasielajte poštou, alebo mailom na adresu: [email protected].

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze firme Mgr. Stanislav Belák - MBS STRECHY, Sládkovičova 74, Banská Bystrica IČO 433 36 141 v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné výhodou

Vodičský preukaz

B, C, E

- preukaz VZV výhodou
- zodpovednosť spoľahlivosť, kladný vzťah a aktívny prístup k práci
- samostatnosť
- trestná bezúhonnosť

Firma MBS STRECHY strešné centrum je dodávateľom stavebných materiálov a súvisiacich služieb na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 909702  Megjelentetés dátuma: 28.7.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou