Poradca klienta Agentúrnej kancelárie Dúbravka

Mgr. Silvia Bjalončíková

Miesto práce
Saratovská 9, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
400 - 2 500 EUR/mesiacfixná zložka závislá od skúseností + kvartálne a ročné bonusy + provízna zložka + bonifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s klientmi na pobočke. Servis existujúcich zmlúv. Generovanie nového obchodu. Telefonická komunikácia. Administratíva. Absolvovanie školení. Účasť na poradách.

Tímové stretnutia. Možnosť kariérneho rastu. Bezplatné školenia. Bezplatné pracovné rozhranie. Zľava na produkty spoločnosti. Rôzne formy bonifikácií. Práca pre veľkú a stabilnú jednotku na trhu. Práca s existujúcou databázou.
Flexibilný pracovný čas. Ide o kombinovanú prácu na pobočke aj doma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Komunikatívnosť. Nadšenie. Odolnosť voči stresu. Znalosť práce s PC. Obchodný duch. Chuť učiť sa a splniť si sny.

Allianz Slovenská poisťovňa, a.s., ktorá je najväčšia univerzálna komerčná poisťovňa na Slovensku, je dlhodobým lídrom na slovenskom poistnom trhu a jej klienti vedia, že sa vždy s dôverou môžu obrátiť na spoločnosť, ktorá stojí na stabilných pilieroch, akými sú finančná sila, tradícia a profesionalita. Pôsobíme v oblasti životného poistenia, poistenia majetku, poistenia áut, poistenia podnikateľov, investícií a II. piliera. Úspešne sprostredkujeme hypotéky a úvery cez naše hypotekárne centrum.
Predmetom činnosti je výkon finančného sprostredkovania v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, pričom ide o podnikateľskú činnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4070867  Megjelentetés dátuma: 29.10.2021  Alapbér (bruttó): 400 EUR/mesiac