Fyzioterapeut/ka

Mgr. Šárka Dušková

Místo práce
Jihlava, Jihlava, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Práce fyzioterapeuta v ambulantní rehabilitační ordinaci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• jste vystudoval/a SŠ, VOŠ, VŠ v oboru fyzioterapie v ČR nebo v zahraničí a máte uznané vzdělání pro práci v ČR

• máte chuť se neustále vzdělávat a sledovat novinky v oboru

• kurzy pro vykazování 21221, 21415 (LTV na NF podkladě, MMT) výhodou, nikoliv podmínkou

• Vám nechybí samostatnost, kreativita, snaha učit se novým věcem, přátelský přístup, aj.

Co vám můžeme nabídnout

• Zajímavé finanční ohodnocení – nástupní plat 33 000 - 40 000, pravidelné prémie navíc

• Náborový příspěvek 50 000

• 6 týdnů dovolené

• Stabilní práci v několik let zavedené ambulanci

• Stravenkový paušál

• Různé druhy úvazku – plný, částečný či brigádně

• Pozice vhodná i pro absolventy, studenty, ženy na MD, důchodce, uprchlíky z Ukrajiny

• Pestrou náplň práce – individuální fyzioterapie za přímou úhradu či hrazenou z veřejného zdravotního pojištění (máme smlouvy se všemi velkými pojišťovnami), skupinové komerční lekce a fyzikální terapii

• přátelský kolektiv

• podporu v dalším vzdělávání – příspěvky na vzdělávací kurzy

• flexibilní pracovní dobu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4370945  Megjelentetés dátuma: 30.6.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 33 000 Kč/měsíc