Fyzioterapeut - Revital Košice

Mgr. Lucia Oravecová

Miesto práce
Toryská, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.7. 2021
12 - 16 EUR/hod.Celková mzda je závislá od počtu odpracovaných hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyšetrenia pohybového aparátu, vedenie evidencie.
Individuálna fyzioterapia a individuálne cvičenia.
Masáže, mäkké a mobilizáčne techniky.
Poradenstvo.

Stabilné pracovné zázemie.
Práca v príjemnom pracovnom prostredí.
Pohyblivá pracovná doba.
Možnosť odborného rastu.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite nám svoj životopis a fotografiu spolu s popisom vašich schopností a doterajších skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Prax na pozícii/v oblasti

fyzioterapia, masáže

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa a učiť sa nové metódy, príjemné vystupovanie.

V našom centre poskytuje služby v oblasti fyzioterapie, rehabilitácie a regenerácie od roku 2013. Zameriavame sa na poskytovanie rôznych manuálnych terapií, masáží, individuálny liečebný telocvik, cvičenie SM systém. Pomáhame klientom s rôznymi problémami s pohybovým aparátom. Zaoberáme sa hlavne bolesťami chrbtice a kĺbov, pooperačnými a pourazovými stavmi, prevenciou a nápravou nesprávneho držania tela a iné.
ID: 3857702  Megjelentetés dátuma: 24.5.2021  Alapbér (bruttó): 12 EUR/hod.