Obchodný zástupca

Mgr. Katarína Bočková - KIBOSPORT

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj športových produktov vo vybranom regióne, prezentácia produktov na športoviskách, v športových kluboch, v školách, v škôlkach, aktívna predajná činnosť v teréne.

vlastná organizácia pracovného času s otvorenou možnosťou zárobku

Ponúkame serióznu spoluprácu založenú na vzájomnej otvorenej komunikácii, pomoci, podpore. Našim cieľom je spokojnosť na všetkých zúčastnených stranách.

Spolupráca je možná len na základe živnosti.

Za všetky CV vopred ďakujeme. Kontaktovať iba prostredníctvom emailu. V krátkom čase budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívnu a samostatnú osobnosť s chuťou pracovať v teréne. Obchodné skúsenosti a zručnosti sú výhodou.

Naším cieľom je distribuovať kvalitné edukačné i športové pomôcky vhodné do škôl i do domácnosti. Na trhu pôsobíme od r. 2018. Našu ponuku pre individuálne nákupy (domov) nájdete na www.kibotoys.eu.
ID: 3235603  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: provízny systém