Brigádnik na dlhodobú dohodu o brigádnickej práci študenta (Administratívny pracovník)

Mgr. Eva Uhaľová

Miesto práce
Štefana Moyzesa 9877/43, 960 01 Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11/ 2019, 12/2019
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR - 3,50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné administratívne práce - skenovanie a kopírovanie dokumentov, spisová manipulácia v registri spisov, vkladanie údajov do informačného systému, tvorba dokumentov v exekučných spisoch

V prípade záujmu zašlite do 7.12.2019 štruktúrovaný životopis a motivačný list na e-mailovú adresu [email protected] Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby tohto výberového konania.
Na základe doručených životopisov budú vybratí uchádzači pozvaní na osobný pohovor. Ostatným (nepozvaným) uchádzačom negatívne vyrozumenie zasielané nebude.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť

Vymáhanie pohľadávok cestou exekúcie vedenej Exekútorským úradom

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1619670  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 EUR - 3,50 EUR/hodina