Právny a administratívny asistent/ka v advokátskej kancelárii

Mgr. Erik Jurista, advokát

Miesto práce
Nitrianska 1837/5, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rešerše zadaných právnych otázok
- príprava jednoduchších právnych dokumentov
- vyhľadávanie informácií v registroch a databázach
- komunikácia s orgánmi verejnej správy
- pochôdzky
- administratíva

Možnosť podieľať sa na raste advokátskej kancelárie, a to prípadne aj po skončení štúdia formou ďalšej spolupráce.

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím štruktúrovaný životopis prostredníctvom e-mailu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s ponukou na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pracovná pozícia je vhodná pre študenta Právnickej fakulty (denná forma štúdia). Predpokladom úspešnej spolupráce s uchádzačom je jeho spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť, kultivovaný písomný prejav a schopnosť rýchlo sa zorientovať v novej problematike a osvojiť si ju.

Dobrá znalosť českého jazyka slovom aj písmom je výhodou, nie však podmienkou.

Advokátska kancelária so sídlom v meste Piešťany poskytujúca všeobecné právne poradenstvo so zameraním na občianske právo, obchodné právo, autorské právo, IT právo, nehnuteľnosti a zastupovanie pred súdmi.
ID: 3187028  Megjelentetés dátuma: 13.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou