Obchodný manažér

MGM & partners s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 8556/33b, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 600€ - 1500€ provízie z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť MGM pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov, preto ponúkame zázemie a istotu silného hráča, ktorý vie odovzdať svoje know-how skúseným obchodníkom, ale aj objaviť nový talent. Je jedno do ktorej kategórie patríš, rastieme a preto obsadzujeme viacero pozícií. Do nášho stabilného tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý sa nebojí komunikovať a obchodovať, práve naopak, je to jeho silná stránka.

Tvoj pracovný čas bude napĺňať :
• práca na zaujímavých projektoch
• spravovanie portfólia pridelených klientov
• komunikácia s investormi, klientmi a ďalšími inštitúciami
• sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
• prezentácia nehnuteľností klientom
• riešenie administratívnych podkladov súvisiacich s predajom nehnuteľností

* získaš peniaze zodpovedajúce tvojej snahe a šikovnosti, ktoré ti práca s fixným platom nemôže poskytnúť
* máme nastavený vysoko motivačný systém odmeňovania, ktorý ti poskytne finančnú slobodu
* predaj NOVOSTAVIEB a nových projektov
* flexibilná pracovná doba
* firemné raňajky, spoločné teambuildingové akcie
* poskytneme ti silnú marketingovú podporu
* priateľský "rodinný" kolektív
* vzdelávací systém MGM academy
* možnosť osobného a profesionálneho rastu

Vopred ďakujeme za záujem zaslať nám životopis, ideálne aj s fotkou. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať ohľadne termínu výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo a reality

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujeme človeka, ktorý uvažuje ako obchodník, je vytrvalý a ochotný na sebe pracovať. Človeka, ktorý má príjemné vystupovanie a dobre zvláda stres.

Sme REALITNÉ CENTRUM s bohatými skúsenosťami a tisíckami reálnych klientov a nehnuteľností. Od roku 1997 mútime vody realitného biznisu a taktiež sme v predsedníctve Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska. Vydali sme Realitnú príručku, ktorá širokej verejnosti pomáha orientovať sa vo svete realít a ročne preškolíme tisícku študentov v našom unikátnom projekte Realitný vodičák. Naša Akadémia MGM sa stala vzorom pre akreditovaný kurz, na základe ktorého je možné získať realitnú živnosť.

Viac informácií získate na www.realityMGM.sk

NÁŠ TÍM JE NAŠA RODINA. Vzájomne sa podporujeme, učíme, spolupracujeme a zarábame :) .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3617687  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 600€ - 1500€ provízie z obratu