Účtovníčka

MG Business Services s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat 1.100€ plus procesné odmeny a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie podvojného účtovníctva (5 spoločností, spolu tržby nad 1 mil €), účtovný program Omega
• účtovanie rôznych typov účtovných agend (bankové výpisy, interné doklady,
odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
• vyúčtovanie pracovných ciest
• pripravovanie účtovných výkazov, daňových priznaní k
DPH, účtovných závierok a priznaní k dani z príjmov PO
• komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi a ostatnými inštitúciami

- komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy (3 spoločnosti, cca 30 zamestnancov)
- príprava mzdových podkladov
- vyúčtovanie stravného,
- spracovanie mesačných, kvartálnych, ročných hlásení pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, finančnú správu,
- spracovanie a expedícia evidenčných listov zamestnancov na účely dôchodkového poistenia,,
- spracovanie nemocenských dávok a spolupráca pri ich vyplácaní cez sociálnu poisťovňu,
- vyhotovenie potvrdení o zamestnaní, o príjme atď.

- odborný a profesijný rast
- sociálny a motivačný program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- presnosť
- precíznosť
- komunikatívnosť

Líder trhu v oblasti B2B služieb (PZS, BOZP, PO, Enviro, GDPR, Registratúra a Civilná ochrana), viac ako 3.300 klientov, pôsobiaci na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3573313  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat 1.100€ plus procesné odmeny a prémie