Nákupca pre údržbu

MEVIS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vicenzy 32, 931 01 Šamorín
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podielať sa na rozhodovaní o výbere strategických dodávateľov
- Spolupracovať s materskou spoločnosťou pri tvorbe a vyjednávaní obchodných zmlúv s dodávateľmi.
- Vytvárať plány a preverovať situáciu na trhu o dostupnosti požadovaných materiálov z ohľadom na najlepšiu cenu.
- Vyhľadávať vhodných dodávateľov zariadení, strojov a služieb
- Zabezpečovať nákup: náhradných dielov, dielov pre technologiu, výrobu.
- Sledovanie stavu náhradných dielov a spotrebného materiálu.
- Zodpovednosť za stav zásob v skladovom systéme Modula, viesť presnú evidenciu v systéme SAP, vytvárať a dopĺňať evidenciu o nové náhradné diely v spolupráci s technológiou a údržbou
- Zabezpečovať nákup: chemických materiálov pre oddelenie kataforézy a laboratórium.
- Nakupovať všetky OOPP a kancelárske pomôcky.
- Plniť ostatné príkazy nadriadeného a Dodržiavať predpisy BOZP a PO
- Podávať správu o dosiahnutých výsledkoch svojej práce svojmu nadriadenému

Informácie o výberovom konaní

- Technické vzdelanie
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- PC zručnosti na užívateľskej úrovni.
- Logické a technické myslenie, analytické schopnosti, komunikačné zručnosti
- Veľmi dobrý časový manažment, organizovanosť

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dcérska spoločnosť talianskej firmy zaoberajúcej sa vývojom technológií a výrobou pružín a malých kovových dielov hlavne pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3298826  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000,- a viac