Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Jednoduchá práca pre operátorov výroby / robotníkov / montážnikov od 115 kč/hod.

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Suchý, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práce pre mužov, ženy. Opracovanie už vyrobených vaní, sprchových vaničiek a masážnych systémov.
Náplňou práce je: leštenie, natieranie, kontrolovanie, balenie a kompletná úprava vyrobených produktov. Mzda 115 kč/hod. v čistom, nad 200 hod. dochádzkový bonus + 2000 kč/mesiac.

Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma
Možnosť pracovať aj bez turnusov v nepretržitej prevádzke
12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie zabezpečené, hradíme ho my, v prípade vlastného ubytovania príspevok 3 500 kč/mesiac.
Zálohy po prvom odpracovanom týždni 1 500 kč, do prvej celej výplaty.
Doprava je zabezpečená

Pred nástupom do práce je potrebné mať výpis zo zdravotnej dokumentácie,pred nástupom absolvuje sa lekárska prehliadka, platí ju zamestnávateľ.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš Životopis na [email protected].
Kontakt: 0911 886 924

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

výroba

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- dobrý zdravotný stav (lekárska prehliadka)
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- chuť pracovať

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4014303  Megjelentetés dátuma: 24.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac