Zvárač CO2 (Z-M1) Brno-Venkov od 1300 € v čistom/ turnus

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Rajhrad, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Turnusová práca pre zváračov: skladanie a zváranie oceľových konštrukcií, bezpečnostných skríň, trezorov ( jednoduché a krátke zvary, plechy od 2 - 6 mm.).
Nástupná mzdy 140 kč/hod. v čistom, po zaškolení, skúšobnej dobe 150 kč/hod. v čistom + príplatky od majstra po skúšobnej dobe.
Čítanie jednoduchých technických výkresov.
Zváračský preukaz Z-M1 môže byť aj prepadnutý, vieme Vám ho obnoviť.

- práca na trvalý pracovný pomer (pracovnú zmluvu, zmluva na dobu neurčitú)
- 12 hod. zmeny
- strava zabezpečená, príspevok na stravu
- ubytovanie zdarma (v rodinných domoch) alebo príspevok na ubytovanie 3 500 kč.
- možnosť záloh každý týždeň 1 500 kč do prvej celej výplaty
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- práca v stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba trezorov, pevnostných skríň, bankomatov a peňažných systémov. Povrchové úpravy, spracovanie plechu a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

-čítanie technických výkresov
- dobrý zdravotný stav - vstupná lekárska prehliadka
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3992481  Megjelentetés dátuma: 27.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac