Obsluha lisov v kovovýrobe, Bojkovice (do 30km od SR, takže nie je potrebný Covid test) od 110 kč/h do 120 kč/h v čistom

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Bojkovice, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vkladanie a vyberanie ľahkých plechových dielov do a z lisu, povrchová kontrola hotových výrobkov.

Nástupná mzda 110 kč/hod. v čistom, po zaškolení, odpracovaní 200 hod. navýšenie mzdy na 115 kč/hod., po skúšobnej dobe 120 kč/hod. v čistom (pri odpracovaní 230 hod./turnus).

- turnusová práca 20 dní v práci a 10 dni doma (pravidelné turnusy).
- ubytovanie zabezpečené, platí firma, nie je to ubytovňa, ale rodinný domček, je blízko práce cca 900 m
- doprava do práce zabezpečená, platí firma.
- 12 hodinové pracovné zmeny (denne, nočné), pracuje sa aj cez víkend.
- možnosť záloh každý týždeň 1 000 kč alebo 1 500 kč.
- príspevok na stravu
- práca na hlavný pracovný pomer.

Nakoľko sa práca nachádza do 30 km od Slovenských hraníc, patríte k pendlerom a tým pádom k návratu na SR nepotrebujete test ani povinnú karanténu.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na [email protected]
Pred nástupom do práce, je potrebné mať so sebou celú zdravotnú kartu od lekára alebo výpis zo zdravotnej dokumentácie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba lisovaných a obrábaných dielov pre automobilový a strojársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť
- zručnosť

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3973709  Megjelentetés dátuma: 24.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac