Operátor výroby /montážnik Mladá Boleslav od 1000€/ turnus

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Termín nástupu
21.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac1000 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá turnusová práca. Výroba a montáž palivových potrubí a palivových systémov do áut. Vizuálna kontrola, príprava materiálu, skladanie, spájanie, montáž.
Nástupná mzda 110 kč/hod. pri odpracovaní 200 hod. + 3 000 kč dochádzkový bonus, po skúšobnej dobe navýšenie na 115 kč/hod až 120 kč/hod., záleží od pracovného zaradenia.

Turnusová práca 20 dni v práci a 10 dni doma.
12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie zabezpečené, hradíme ho my.
Doprava je zabezpečená

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail [email protected] alebo [email protected]. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba palivových systémov a potrubí vo variantoch: benzín a nafta, pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť
zručnosť
chuť pracovať a učiť sa nové veci
prax minimálne 1 rok v automobilovom priemysle

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3785333  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 000 EUR/mesiac1000 € v čistom