900 - 1 000 EUR

Brúsič, robotník - kontrolór Brno 130 kč/hod. MEUS s.r.o.

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Brno, Česko
Termín nástupu
14.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a obrusovanie liatinových odliatkov pre brzdové systémy osobných a nákladných áut. Vizuálna kontrola výrobkov na páse; vyhodnotenie potreby obrúsenia. Brúsenie prebytočného materiálu na odliatkoch pomocou stojanovej alebo ručnej brúsky, prípadne oklepávanie kladivom.
Nebrúsi sa každý kus! Nástupná mzda 120 Kč/hod.; po 200 hod. navýšenie na 130 Kč/hod. v čistom., po odpracovaní skúšobnej doby 135 kč, po 6. mes. 140 kč/hod. , po roku navýšenie na 145 kč/ hod. v čistom
+ 15 kč / hod. za nočné smeny
Denná zmena od pondelka do piatku 12 hod. zmeny
Nočná zmena od nedele do piatku, v nedeľu sa pracuje od 22.00 hod. do 06.00 hod., od pondelka 12 hod. zmeny.
Pozícia vhodná aj pre ľudí bez praxe, možnosť zaučiť sa.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € v čistom

Nástupná mzda 120 Kč/hod; v čistom
• po 200 odpracovaných hodinách 130 Kč/hod; v čistom
• po skúšobnej dobe 135 kč/ hod v čistom a po 6 mes. 140 kč až 145 Kč/hod v čistom
• príplatky za nočné + 15 kč/ hod od 22:00 hod.
• kvartálne prémie do výšky 4 000 kč
• Jednorázový nástupný bonus 2 000 kč, po odpracovaní skúšobnej doby
• práca na hlavný pracovný pomer, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• turnusová práca - 20 dní v práci a 8 dní doma (pravidelné turnusy)
• po dohode možnosť nadčasov
• príspevok na stravu: 41 Kč/obed dopláca zamestnávateľ , zamestnanec má obed za 34 kč, v prípade 12 hod. zmeny príspevok aj na večeru 41 kč/večera.
• ubytovanie zabezpečené, hradí MEUS s.r.o.; prípade vlastného ubytovania poskytujeme príspevok na ubytovanie 3 500 Kč pri odpracovaní 200 hodín, inak sa príspevok alikvotne prepočítava

pred nástupom do práce je potrebné, aby mal uchádzač výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo celú zdravotnú kartu so sebou. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail: [email protected] alebo [email protected] Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba odliatkov z liatiny pre brzdové systémy osobných a nákladných aut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- dobrý zdravotný stav (lekárska prehliadka)
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MEUS s.r.o.
Třída Kpt.Jaroše 1922/3, Černá Pole, 602 00 Brno
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3760677   Megjelentetés dátuma: 11.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 € v čistom