Ekonom projektu - pozice je vhodná pro absolventy - Praha

METROSTAV a.s.

Místo práce
Prague

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:

Budete zaškoleni zkušenými kolegy, abyste časem mohli samostatně zajišťovat ekonomické vedení agendy stavebních projektů:

  • nákladový controlling projektu
  • tvorba kalkulací, plánů a rozpočtů projektu
  • odpovědnost za vytvoření měsíčního soupisu provedených prací
  • spolupráce při měsíční závěrce projektu
  • koordinace smluvních dokumentů s dodavateli

Vše potřebné vás naučíme, důležitý je pozitivní přístup, pracovitost a ochota učit se novému.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Vaše předpoklady:

  • absolventy fakulty stavební (EKONOMICKÝ obor)
  • uživatelská znalost MS Office
  • flexibilitu, mobilitu: chuť a ochotu v budoucnu cestovat za prací na projektech i mimo bydliště
  • znalosti principů podnikové ekonomiky
  • ochotu učit se novým věcem a schopnost pracovat pod tlakem

Co vám nabízíme:

  • vlídné přijetí; naši kolegové jsou zvyklí pracovat s nováčky s malými nebo žádnými pracovními zkušenostmi
  • budete se moci podílet na zajímavých a prestižních stavbách
  • jistotu a stabilitu – jsme jednička na českém stavebním trhu
  • u nás můžete profesně růst (jsme velká firma s velkými možnostmi)
  • patrona, který se o vás po adaptační dobu stará, ve smyslu zaučení a kontroly vaši práce – pomáhá vám řešit případné nesnáze
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni – pořádáme sportovní akce a firemní večírky; máme dobré týmy, které drží spolu
  • 30.000 - 40.000 Kč

Místo pracoviště:

Praha - Na Krejcárku

Zaujala vás nabízená pozice? Neváhejte nám napsat nebo zavolejte.

Těšíme se na Vaše životopisy i případnou budoucí spolupráci!

CustomerCategory

AP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.