Stavbyvedúci - R2 Mýtna - Tomášovce

METROSTAV a.s.

Místo práce
Lučenec
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:

V súvislosti s rozširovaním projektových týmov pre dopravné stavby hľadáme nových spolupracovníkov na pozíciu stavbyvedúci.

Hlavné činnosti:
  • Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na stavbe v rozsahu zodpovednosti stavbyvedúceho resp. zástupcu zhotoviteľa na stavbe
  • Riadenie kolektívu zamestnancov na stavbe
  • Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
  • Realizovanie stavebných prác v stanovenom čase, rozsahu a kvalite
  • Kontrola dodržiavania technologických postupov, bezpečnostných predpisov a kvality prác a dodávok

Čo požadujeme:

  • VŠ vzdelanie stavebného smeru
  • Odborná prax min 2 rokov
  • Praktické skúsenosti s riadením väčšieho počtu ľudí
  • Znalosť čítania výkresovej a technickej dokumentácie
  • Znalosť MS Office
  • Asertívnosť a rozhodnosť
  • Dôslednosť a precíznosť
  • Zvládanie stresových situácií
  • Komunikačné a organizačné schopnosti
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Mobilita

Čo ponúkame:

  • Motivačné finančné ohodnotenie
  • Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti
  • Zaujímavú prácu v dynamickom pracovnom tíme
  • Možnosť sebarealizácie
  • Systém benefitov (týždeň dovolenky naviac, stravenky...)
  • Kvalifikačný a pozičný rast v prednej českej stavebnej firme
  • V prípade potreby aj možnosť ubytovania

Výdělek: od 1400 € vyššie podľa rozsahu skúseností

Miesto pracoviska:
R2 Mýtna - Tomášovce

Nástup možný ihneď.

Pokiaľ máte záujem o vyššie uvedenú pracovnú pozíciu a splňujete kvalifikačné požiadavky, prosím odošlite nám Vaše štruktúrované CV a motivačný dopis. Vaša ponuka bude vyhodnotená a v prípade kladného posúdenia budete zaradený/á do výberového riadenia – viz Keď nás oslovíte.

Ďakujeme Vám za Váš záujem o uplatnenie v našej spoločnosti a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

CustomerCategory

TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 3760979  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.