Oblastný riaditeľ pre Slovensko Západ

METROSTAV a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre naše oblastné zastúpenie na Slovensku hľadáme novú posilu na pozíciu Oblastný riaditeľ pre Slovensko Západ.

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:

  • spolupracovať na stanovenie strategických cieľov v riadenom regióne Slovensko Západ
  • niesť zodpovednost za stanovené ukazovatele a výsledky riadenej oblasti
  • riadiť obchodnú činnosť, zabezpečovať výrobný program
  • viesť zamestnancov, zostavovať projektové tímy
  • identifikovať a riadiť rizika zverenej oblasti
  • riadiť, organizovať, koordinovať a optimalizovať procesy
  • spolupracovať s ostatnými organizačnými jednotkami spoločnosti
  • reprezentovať spoločnosť na rokovaniach s obchodnými partnermi, potenciálnymi zákazníkmi a ďalšími subjektmi

Vaše predpoklady pre túto pozíciu:

  • vysokoškolské vzdelanie stavebného smeru
  • prax v stavebníctve minimálne 8 rokov
  • osvečenie o odbornej spôsobilosti od SKSI
  • orientácia na cieľ
  • strategické myslenie
  • komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • schopnosť viesť tím
  • vysoké pracovné nasadenie
  • iniciatíva
  • schopnosť riešiť problémy
  • ekonomické myslenie, právne povedomie
  • vodičské oprávnenie skupiny B
  • znalosť cudzieho jazyka vítaná

Pridajte sa k našim profesionálom! S nami dokážete viac!

• pozícia stabilnej stavebnej spoločnosti a jednotky na českom trhu zabezpečuje istotu práce a výplaty mzdy v stanovenom termíne
• Vašej práce si vážime – za poctivú prácu Vám prináleží poctivé finančné ohodnotenie
• nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: stravné lístky v hodnote 3,50 Eur, príspevok na dôchodkové poistenie, príspevok na rekreáciu
• v prípade potreby sa spolupodieľame na nákladoch za Vaše ubytovanie
• sme spoločensky zodpovedná spoločnosť – chránime životné prostredie, podporujeme mladé talenty, sme aktívni v dobročinných projektoch (darovanie krvi, Cyklo handy maratón atď.)
• pracujeme na prestížnych stavebných projektoch – buďte ich súčasťou!
• priateľskú atmosféru budujeme mimo práce taktiež na firemných akciách: športové hry, večierky, dobrovoľnícke akcie
• Vaša profesionalita je kľúčom k nášmu úspechu – pravidelné školenia a možnosť sebarealizácie sú u nás samozrejmosťou

Mzda (brutto):
fixné plus variabilná zložka: od 3 500 EUR brutto vyššie v závislosti od úrovne schopností a skúseností kandidáta

Služobné auto aj na súkromné ​​účely

Termín nástupu
dohodou

Miesto pracoviska:
Slovensko Západ - kraje Trnavský, Trenčiansky, Nitriansky a Bratislavský
Kancelária v Bratislave, ulice Hraničná

Ak by sa vám páčilo pracovať na tejto pozícii, budeme radi, keď nám pošlete životopis.

Ďakujeme za váš záujem a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

CustomerCategory

TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 3734840  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.