Manažér prípravy zákaziek

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie od 3000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia je stavebná spoločnosť s dlhoročnou a úspešnou históriou, najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Patrí do skupiny Metrostav - najväčšieho českého stavebného koncernu. Metrostav Slovakia v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovensku, rastie obratovo aj personálne. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, spoločne ju vybudovať a sebarealizovať sa, napr. v novozaloženej divízii. My máme chuť a energiu niečo dokázať, pokiaľ ste rovnako nastavení, radi vás prijmeme do partie.
Sme vyhľadávaným a silným zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo.

Naše stavby môžete vidieť na mnohých miestach Slovenska. My vám teraz ponúkame možnosť byť pri tom ako prípravár a byť hrdý na svoju prácu, ktorá bude vidieť! Je len na vás, či sa budete podieľať na príprave stavieb do súťaží alebo budete vyhraté projekty pripravovať na realizáciu.

Čo u nás znamená práca manažéra prípravy zákaziek?

Manažér prípravy zákaziek je ten, u koho to všetko začína a bez koho by sa nič nezrealizovalo. My si to uvedomujeme. Práca manažéra prípravy zákaziek je pre úspešnú zákazku kľúčová a tak k tomu aj pristupujeme. Máte komplexný pohľad na stavbu a dávate jej celú dobu smer. Takto to u nás vnímame a spoločne na tom pracujeme.

Ako predvýrobný manažér prípravy zákaziek

* naštudujete projektovú dokumentáciu budúcej stavby
* zoznámite sa s projektom z pohľadu zmluvných podmienok
* pripravíte podklady pre výberové konania – kompletné ocenenie stavby, tvorba harmonogramov
* spravíte si názor na technológie stavebných činností, pre ktoré vyberiete vhodné materiály a naceníte ich
* budete posudzovať navrhnuté technológie a pracovné postupy z finančného a časového hľadiska, navrhovať alternatívne riešenia a prípadnú optimalizáciu
* budete komunikovať s technickým oddelením, projektantmi, vlastnými prevádzkami a potenciálnymi subdodávateľmi
* výsledkom vašej práce bude kompletné spracovanie víťaznej cenovej ponuky

Ako manažér prípravy zákaziek, ktorý pripravuje zákazku k realizácii

* naštudujete si kompletné podklady k realizovanej stavbe
* vytvoríte kostru plánovaných výberových konaní
* budete pracovať so zmluvnými podmienkami, preštudujete si stavebné povolenie a budete sa podieľať na príprave časového plánu celej zákazky
* počas výstavby budete súčasťou tímu a ako my nazývame = živého organizmu, aj tak sa dajú chápať turbulentné zmeny stavby
* budete sa podieľať na výbere subdodávateľov a pripravovať s nimi príslušné zmluvy
* budete spracovávať objednávky na nákup materiálov a drobných stavebných dodávok
* vďaka vám môže realizácia dôjsť k úspešnému dokončeniu stavby

Čo vám za to všetko môžeme ponúknuť my:
* budete pri vzniku rozvíjajúcej sa divízie
* pracujeme na zaujímavých stavebných projektoch, na ktoré budete môcť byť hrdí
* poďte k nám rozšíriť svoje odborné vedomosti, vážime si svojich ľudí a tak k nim aj pristupujeme už 50 rokov
* samozrejmosťou sú benefity ako sick days, príspevok na stravu aj počas dovolenky, doplnkové dôchodkové poistenie, Multisport karta, pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie atď.)
* priateľská atmosféra, ktorú budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách

Chcete byť pri vzniku novej divízie v Metrostav Slovakia? Budeme veľmi radi, ak nám pošlete Váš životopis alebo odkaz na LinkedIn profil a my sa s Vami čo najskôr spojíme.

Ďakujeme vám za Váš záujem a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
KROS - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čo potrebujete, aby sme sa mohli stretnúť na pohovore:
* ste stredoškolák alebo vysokoškolák so stavebným vzdelaním
* máte prax v stavebníctve a skúsenosti s prípravou stavieb a procesom výstavby
* dokážete sa zorientovať v technickej dokumentácii
* viete pracovať s MS Office, znalosť KROS a AutoCad môže byť pre vás výhodou
* nezľaknete sa každodennej komunikácie v rámci tímu ale aj mimo neho
* dôkladnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť nie sú pre vás prázdne slová

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jitka Kovaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 4079518  Megjelentetés dátuma: 14.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac