Stavbyvedúci

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavbyvedúci je „hlavný styčný dôstojník“ pre realizáciu stavebnej zákazky. Pozícia je vhodná pre skúsených stavbárov, ktorí dokážu riadiť tím vlastných ľudí, ako aj tímy subdodávateľov, sú odborne zdatní, majú prehľad o ekonomike projektu a vedia si poradiť. Naše stavebné zákazky majú totiž zvyčajne väčší rozsah, a to si vyžaduje vyššiu úroveň seniority ako pri malých zákazkách.
Práve schopnosť vyrovnať sa s technicky náročnými a rozsiahlymi zákazkami robí naše projektové tímy výnimočnými.

Metrostav Slovakia v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovensku, rastie obratovo aj personálne. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, spoločne ju vybudovať a sebarealizovať sa, napr. v novozaloženej divízii. My máme chuť a energiu niečo dokázať, pokiaľ ste rovnako nastavení, radi vás prijmeme do partie.

Aká bude vaša každodenná náplň práce:

* budete dohliadať na dodržiavanie správnych technologických postupov na stavbe
* musíte dohliadnuť plnenie harmonogramu, priebeh stavebných prác a ich kvalitu
* budete pripravovať podklady pre fakturáciu a pre zmenové konania s klientom a projektantom
* skrátka potrebujeme, aby ste mali o všetkom prehľad a my vedeli, že stavba je v dobrých rukách.

* kombinácia stability a istoty, a pritom priestor a príležitosti v rozvíjajúcej sa divízii
* pracujeme na zaujímavých stavebných projektoch, na ktoré budete môcť byť hrdí
* chápeme, aké dôležité je neustále udržiavanie a rozširovanie vašich odborných znalostí, a preto vám poskytneme potrebné kurzy a školenia
* naši ľudia držia spolu a sú to práve dobré vzťahy, ktoré nám pomáhajú čeliť náročným situáciám
* benefity ako dni zdravotného voľna, príspevok na stravovanie a penzijné pripoistenie, Multisport kartu, pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie, atď.)
* priateľská atmosféra, ktorú budujeme aj mimo prácu na firemných spoločenských a športových akcie

Pokiaľ Vás pozícia zaujala, budeme radi ak nám pošlete životopis alebo odkaz na LinkedIn profil a my sa s vami čo najskôr spojíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* zakladáme si na vysokej úrovni odbornosti, hľadáme stavbárov a stavbárky, ktorí sú vzdelaní v tomto odbore, autorizácia je výhodou
* nie je to štartovacia pozícia, prax pri realizácii stavieb je absolútne nevyhnutná
* nezaobídete sa bez skúseností s riadením ľudí, práca je náročná na komunikáciu, rýchle rozhodovanie a organizačné schopnosti - koordinácia tohto všetkého si vyžaduje vnútornú disciplínu a dôslednosť
* určite budete potrebovať vodičský preukaz a počítačovú gramotnosť (bohužiaľ, bez administratívy to dnes nejde)

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jitka Kovaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 4071844  Megjelentetés dátuma: 31.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac