Asistentka riaditeľa divízie/ obchodný analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiaca vyššie podľa rozsahu skúseností + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina Metrostav je zoskupenie spoločností s dlhoročnou a úspešnou históriou vo všetkých odboroch stavebníctva, za ktorou stojí predovšetkým práca našich ľudí. Sme dcérska stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu pozemných stavieb na území Slovenskej republiky. Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu s pôsobnosťou v Bratislave. Sme vyhľadávaným a stabilným zamestnávateľom, ktorý drží slovo.

Hľadáme pravú ruku pre riaditeľa divízie s vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, s orientáciou na precíznosť a zodpovednosť.
Človeka, ktorý sa bude starať ako o pracovný stôl svojho šéfa, tak aj o organizovanie jeho pracovného kalendára. Zároveň bude pracovať aj na agende mimo zodpovedností asistentky zastrešujúc agendu obchodného analytika.

Čo zveríme do Vašich rúk?
Budete mať za úlohu zabezpečiť plynulý chod agendy sekretariátu riaditeľa divízie na reprezentatívnej úrovni
  • Prijímanie a uvádzanie návštev, organizovanie porád, zabezpečenie občerstvenia
  • Plánovanie a organizácia obchodných stretnutí, zasadaní a porád
  • Zabezpečovanie služobných ciest a účasti na odborných podujatiach
  • Spracovanie rôznych reportov a dokumentácie podľa potreby
Súčasťou Vašej agendy bude aj nevyhnutná administratíva
  • pošta, telefonická a mailová komunikácia
  • evidencia objednávok a kolobeh dokumentov
  • starostlivosť o administratívnu agendu riaditeľa
  • evidencia, archivovanie a starostlivosť o zmluvy rôzneho charakteru

Zároveň budete Vašou súčasťou agenda obchodného analytika, kde budete vykonávať:
  • Vyhľadávanie oblastí s budúcimi stavebnými zámermi prostredníctvom aktívneho prehľadu v médiách a rôznych vyhľadávačoch
  • Trvalý monitoring stavebného trhu – činnosť štátnej správy, investorov, projektantov
  • Monitorovanie a vyhodnocovanie konkurencie
  • Analytické spracovávanie získaných informácií a poznatkov zo systému obchodných informácií
  • Aktívna spolupráca s obchodnými manažérmi a podpora ich aktivít

Ponúkame Vám:
Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Možnosť profesionálneho rastu
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Chápeme aké dôležité je neustále vzdelávanie a preto poskytujeme odborné vzdelávanie v Centre vzdelávania materskej spoločnosti v Prahe, rôzne iné technické školenia a taktiež manažérske vzdelávanie

Sick days
Multisport karta
Stravovacie poukážky poskytnuté aj v období čerpania dovolenky v hodnote 4 Eur
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Priateľskú atmosféru budujeme aj mimo práce na firemných spoločenských a športových akciách (turistika, vianočný bowling, cyklo teambuilding, lyžovačka, vianočná kapustnica a iné)

Ak by sa vám páčilo pracovať na tejto pozícii budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ste komunikatívny človek s príjemným vystupovaním a máte proaktívny prístup k riešeniu úloh
Máte schopnosť efektívne si organizovať prácu a súbežne s tým aj pracovný kalendár svojho nadriadeného
Máte analytické myslenie, výborné koordinačné a hodnotiace schopnosti
Máte schopnosť efektívne interpretovať informácie
Viete samostatne a flexibilne reagovať na požiadavky nadriadeného, netreba Vás "viesť za ruku"
Disponujete vysokou úrovňou taktu a integrity
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka sú výhodou

Sme členom Skupiny Metrostav a dcérskou spoločnosťou jednej z troch najväčších spoločností v stavebníctve v Strednej a Východnej Európe, a to českého Metrostavu. My síce nie sme začiatočníci, ale iba nedávno sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). My, Metrostav DS, realizujeme na Slovensku malé i veľké dopravné stavby, ktoré budú užívať aj ďalšie generácie. Našimi cestami a mostami jednoducho spájame ľudí a robíme tak ich život lepším a pohodlnejším.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Píšová
E-mail: poslať životopis
ID: 4030477  Megjelentetés dátuma: 7.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac