Fotograf bytov/domov

Metropolitan Estates s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
500-600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fotenie bytov a domov
- práca vhodná pre študenta fotografie alebo začínajúceho fotografa
- 5 - 8 fotení bytov/ domov za týždeň
Táto part-time pozícia je vhodná pre začínajúceho fotografa, študenta fotografie alebo čerstvého absolventa štúdia fotografie ako part-time práca, ktorá zaberie asi 6-8 hodín v týždni. Termíny fotenia sú takmer každý pracovný deň ( 1-3 ) v roznych časoch podľa možností majiteľov nehnuteľností.
- vlastné vybavenie : digitálny fotoaparát so širokoúhlym objektívom 8 mm alebo 10 mm ( 18 mm nestačí )
- ( nie je vhodné pre uchádzačov s plným pracovným úväzkom ), nie je možné fotiť len po pracovnej dobe ani jeden deň v tyždni, termíny prisposobujeme majiteľom nehnuteľností a nie naopak
- ideálne pre niekoho ako part - time práca, popri iných fotografických zakázkach
- termíny fotení sú v roznych časoch v prebehu celého týždňa ( aj dopoludnia aj po 17.00 ), Termíny fotenia sú takmer každý pracovný deň ( 1-3 ) v roznych časoch podľa možností majiteľov nehnuteľností

- flexibilná pracovná doba
- samostatná práca, ktorá nie je časovo náročná ale poskytuje istotu pravidelného mesačného príjmu, pravidelné objednávky
- pravidelný príjem, pravidelné fotenie
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- spolupráca na živnostenský list

Životopis s Vašou aktuálnou fotografiou prosím posielajte na [email protected] .
Táto brigáda je vhodná pre začínajúceho fotografa, študenta fotografie alebo čerstvého absolventa štúdia fotografie ako part-time práca, ktorá zaberie asi 6-8 hodín v týždni.
Podmienkou zaradenia do výberového konania je aj zaslanie motivačného listu a životopisu. Chceme vedieť, prečo chcete u nás pracovať. Popíšte nám prosím aj čím sa zaoberáte momentálne a aká sú Vaše časové možnosti a Vaše fotografické vybavenie ( typ objektívu, blesk atď ).
V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vlastné vybavenie : digitálny fotoaparát so širokoúhlym objektívom 8 mm alebo 10 mm ( 18 mm objektív nestačí ! )
- príjemné vystupovanie a časová flexibilita ( nie je vhodné pre uchádzačov s plným pracovným úväzkom ), nie je možné fotiť len po pracovnej dobe ani jeden deň v týždni, termíny prisposobujeme majiteľom nehnuteľností a nie naopak
- ochota prisposobiť sa našim termínom
- termíny fotení sú v roznych časoch v prebehu celého týždňa ( aj dopoludnia aj po 17.00 ), Termíny fotenia sú takmer každý pracovný deň ( 1-3 ) v roznych časoch podľa možností majiteľov nehnuteľností.
- zodpovednosť a dochvíľnosť

METROPOLITAN real estate group je realitná kancelária so zameraním na zahraničnú klientelu, vždy sa špecializujeme na kvalitné nehnuteľnosti v prémiových lokalitách Bratislavy. Krásne profesionálne fotografie sú pri prezentovaní nehnuteľností našou prioritou. Videoprezentácie, home staging a jedinečný spôsob práce s klientmi patria medzi inovatívne služby na našom realitnom trhu.
Komplexný realitný servis zabezpečujeme pod značkou Metropolitan real estate group už viac ako 23 rokov.
www.metropolitanestates.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3372884  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500-600 EUR/mesiac