Obchodný špecialista

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiac1 000 - 2 000 EUR/mesiac fix + Variabilná zložka odmeny /

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa obchod? Chcel by si pomôcť klientom zabezpečiť si finančnú stabilitu do budúcna? Do nášho tímu hľadáme obchodníka s chuťou pracovať, neustále sa vzdelávať a v neposlednom rade pomáhať ľuďom zabezpečiť sa pre prípad neočakávaných situácií.

V prípade, že Vás naša pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Podmienkou je preukázateľná skúsenosť s obchodom. Zameranie na výkon a dosahovanie výsledkov. Ambiciózny, otvorený novým výzvam. Flexibilita a ochota učiť sa. Záujem o vzdelávanie sa a osobnostný rozvoj. Komunikačné a prezentačné zručnosti.

Poisťovňa MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia, a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.
ID: 3914249  Megjelentetés dátuma: 20.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac