Agentúrna asistentka

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Komárnická, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o chod agentúrnej kancelárie
• Evidencia pošty
• Evidencia zmlúv a kontrola ich kvality
• Správa klientov a práca s CRM systémom
• Administratívna podpora obchodného tímu
• Organizovanie agentúrnych porád a stretnutí
• Kontaktovanie klientov a zisťovanie spokojnosti
• Základná marketingová podpora
• Sledovanie a dodržiavanie interných nariadení obchodného tímu
• Telefonické dohadovanie stretnutí
• Mailová komunikácia agentúry
• Práca s reportami a reporting priamemu nadriadenému
• Príprava prezentácií pre agentúrneho manažéra

• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Kariéra a osobnostný rast
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• Možnosť absolvovať odborné školenia
• Neustály rozvoj
• Flexibilná pracovná doba – na základe dohody s manažérom
• Reprezentatívne kancelárske priestory

Práca na základe zmluvy o spolupráci s časovou flexibilitou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Poisťovňa MetLife úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia, a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.
ID: 3792432  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mesiac1000 eur