Koordinátor predaja skupinového poistenia Employee Benefits

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Pribinova 10, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za dosahovanie obchodných výsledkov cez agentúrnu sieť (viazaných finančných agentov) na Slovensku, čiastočne aj v ČR.
• Monitorovanie výsledkov a motivácia obchodníkov v agentúrnej sieti.
• Vyhľadávanie, rozvoj a udržanie talentov v agentúrnej sieti.
• Vedenie tréningov skupinového poistenia pre viazaných agentov a účasť na dôležitých stertnutiach s klientami.
• Upisovanie rizika a podpora rozvoja obchodu.
• Identifikácia obchodných príležitostí, udržanie a rast existujúcich klientov.
• Vytváranie a udržiavanie aktuálnych materiálov na podporu predaja a zmluvnej dokumentácie.

• práca v nadnárodnej spoločnosti
• spravodlivé platové podmienky
• flexibilný pracovný čas
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
• podpora dôchodkového sporenia
• ocenenie životných a pracovných výročí
• stravné lístky poskytované nad rámec zákona
• cafetéria systém benefitov
• jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
• kancelária v centre Bratislavy

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti MetLife. Údaje, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady/stanovené požiadavky na kandidáta uvedené v pracovnej ponuke.

Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie – manažment, ekonómia alebo pedagogika je výhodou
• Anglický jazyk slovom a písmom
• Skúsenosti v oblasti skupinového poistenia alebo obchodných sietí
• Skúsenosti s upisovaním poistenia alebo jednoduché matematické schopnosti pri riešení problémov
• Pokročilá schopnosť efektívneho vytvárania a budovania obchodných vzťahov
• Dobré prezentačné schopnosti
• Samostatnosť, flexibilita a orientácia na cieľ
• Pokročilá znalosť MS Office
• Vodičský preukaz sk. B

Poisťovňa MetLife, úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.

V MetLife podporujeme rovnaké príležitosti so zámerom prilákať, udržať a maximalizovať výkon rozmanitej a inkluzívnej pracovnej sily. Politikou spoločnosti MetLife je zabezpečiť rovnaké pracovné príležitosti bez diskriminácie alebo obťažovania na základe rasy, farby pleti, náboženstva, pohlavia (vrátane tehotenstva alebo s ním súvisiacich zdravotných problémov), sexuálnej orientácie, rodovej identity alebo prejavu, veku, zdravotného postihnutia, národnosti, manželského alebo civilného partnerstva, genetických informácii, občianstva alebo akejkoľvek inej charakteristiky podľa práva. Snažíme sa hľadať tých najlepších kandidátov na všetky pozície a rozmanitá škála uchádzačov rozšíri rad našich zamestnancov tak, aby sme to dosiahli.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3757949  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 900 - 3 000 EUR/mesiac