Administratívny pracovník oddelenia služieb klientom

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 100 eur v závislosti od vašich schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie žiadostí o zmeny v poistných zmluvách
• uskutočňovanie zmien v administratívnom systéme (OLAS), transakcie v systéme
• písomná komunikácia s klientom podľa pripravených vzorov
• elektronická aj telefonická komunikácia s agentúrami MetLife
• spolupráca s inými oddeleniami
• aktívna účasť na projektoch
• plnenie ďalších úloh, ktorých vykonanie bude potrebné podľa požiadaviek a potrieb zamestnávateľa

• práca v nadnárodnej spoločnosti
• spravodlivé platové podmienky
• výkonnostný bonus 1x ročne
• flexibilný pracovný čas
• 3 dni extra voľna ročne (sick days)
• poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky pre rodinných príslušníkov
• podpora dôchodkového sporenia
• ocenenie životných a pracovných výročí
• stravné lístky poskytované nad rámec zákona
• cafeteria systém benefitov
• jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
• kancelária v centre Bratislavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• prax v administratíve
• technické myslenie
• spoľahlivosť, orientácia na detail
• komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita
• pokročilá znalosť MS Office
• anglický jazyk – aktívna znalosť je výhodou

Poisťovňa MetLife, úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.

V MetLife podporujeme rovnaké príležitosti so zámerom prilákať, udržať a maximalizovať výkon rozmanitej a inkluzívnej pracovnej sily. Politikou spoločnosti MetLife je zabezpečiť rovnaké pracovné príležitosti bez diskriminácie alebo obťažovania na základe rasy, farby pleti, náboženstva, pohlavia (vrátane tehotenstva alebo s ním súvisiacich zdravotných problémov), sexuálnej orientácie, rodovej identity alebo prejavu, veku, zdravotného postihnutia, národnosti, manželského alebo civilného partnerstva, genetických informácii, občianstva alebo akejkoľvek inej charakteristiky podľa práva. Snažíme sa hľadať tých najlepších kandidátov na všetky pozície a rozmanitá škála uchádzačov rozšíri rad našich zamestnancov tak, aby sme to dosiahli.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3642644  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 100 eur v závislosti od vašich schopností a skúseností