Kontrolór kvality

METALTRIM s.r.o.

Oravská Jasenica 603, 029 64 Oravská Jasenica, okres Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: ORAVSKÁ JASENICA

- vizuálna kontrola komponentov,
- kontrola pomocou meradiel,
- vedenie záznamov o nameraných parametroch,
- spolupráca s výrobou pri navrhovaní efektívnejších výrobných postupov, ktoré minimalizujú riziko výskytu porúch a chýb v procesoch.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- zaškoľovanie,
- teambuildingové aktivity,
- kurzy anglického jazyka

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám zašlite emailom resp. poštou Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Taktiež nás môžete telefonicky kontaktovať na doleuvedenom telefónnom čísle. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť,
- flexibilita,
- technické zručnosti.

pro-exportne zameraná spoločnosť na:
strojárenskú kovovýrobu, najmä na kovoobrábanie, kooperačnú výrobu komponentov, súčastí a montážnych celkov, predovšetkým technológiou trieskového obrábania odliatkov a výkovkov a ďalších doplňujúcich technológií. Spoločnosť vyrába bezpečnostné diely pre prepravný priemysel (výťahy, železničná doprava). Taktiež vyrába široký sortiment dielov - ako hriadeľov, prírub, čapov, dosiek, skríň, prípravkov, zvarencov a pod. Vlastnú výrobu prípravkov komponentov, dielov a častí na obrábacích strojoch alebo obrábanie dodaných polotovarov na základe vlastnej alebo dodanej výkresovej dokumentácie.
zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2742086  Megjelentetés dátuma: 29.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou