Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

CNC sústružník, CNC frézar, Operátor CNC strojov/ Obrábač kovov/ Mechanik nastavovač/ Sústružník/ Frézar

METALTRIM s.r.o.

Miesto práce
Oravská Jasenica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
950 - 1 600 EUR/mesiacŽivnostníci od 9,50€ - do 13,50€ Výška mzdy bude dohodnutá na základe skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na CNC strojoch - sústruh, fréza
- sériová a kusová výroba
- výroba podľa technickej dokumentácie,

- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca na 2. zmeny
- výborná kuchyňa, vlastná jedáleň, cena za obed 1,5€ .
- preplácanie nadčasov
- koncoročné odmeny
- možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám zašlite emailom na [email protected] Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Taktiež nás môžete telefonicky kontaktovať na telefónnom čísle 0905718308.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme prax na CNC strojoch minimálne 1 rok.

pro-exportne zameraná spoločnosť na:
strojárenskú kovovýrobu, najmä na kovoobrábanie, kooperačnú výrobu komponentov, súčastí a montážnych celkov, predovšetkým technológiou trieskového obrábania odliatkov a výkovkov a ďalších doplňujúcich technológií. Spoločnosť vyrába bezpečnostné diely pre prepravný priemysel (výťahy, železničná doprava). Taktiež vyrába široký sortiment dielov - ako hriadeľov, prírub, čapov, dosiek, skríň, prípravkov, zvarencov a pod. Vlastnú výrobu prípravkov komponentov, dielov a častí na obrábacích strojoch alebo obrábanie dodaných polotovarov na základe vlastnej alebo dodanej výkresovej dokumentácie.
zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2345958  Megjelentetés dátuma: 11.11.2022  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac