Operátor/ka výroby v 3 zmennej prevádzke

METALIS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 3, Prešov
Termín nástupu
4.1.2021
623 EUR/mesiacpri nástupe 3,82 eur/hod + dochádzkový bonus a po skúšobnej dobe + výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jednoduchá manuálna práca na vstrekolisovni v trojzmennej prevádzke: kompletizovanie , kontrola a balenie automobilových komponentov,
rotácia na pracovných postoch, fyzicky nenáročná práca prevažne v sede,
7,5 hodinová pracovná doba na 3 zmeny

Sme menšia ( 100 zamestnancov) stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 16 rokov , s výbornými vzťahmi medzi kolegami a ľudským prístupom, garantujeme pravidelné zvyšovanie platov raz ročne, po skúšobnej dobe ponúkame mesačný výkonnostný bonus a dochádzkový bonus až do výšky 100 Eur + vernostný bonus od počtu odpracovaných rokov+ špeciálny bonus pri jubileu alebo svadbe, nadčasové a nočné príplatky, príspevok zamestnávateľa do 3 piliera, každoročné vianočné večierky a gulášparty pre zamestnancov...
Ponúkame dlhodobé, stabilné zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, spoľahlivosť, precíznosť, ochota a chuť pracovať, spôsobilosť práce na nočné zmeny

Sme francúzska výrobná spoločnosť , ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov a
zaoberáme sa výrobou konektorov a komponentov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1786883  Megjelentetés dátuma: 15.12.2020  Alapbér (bruttó): 623 EUR/mesiac