Fakturant/ka, skladový/á referent/ka

METALIMPEX Slovakia

Miesto práce
Coburgova 84, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000 EUR mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie, spracovanie, kontrola a evidencia faktúr (tuzemsko, krajiny EU),
- vystavovanie dobropisov a riešenie zápočtov,
- spracovanie dokladov súvisiacich s distribúciou tovaru k zákazníkovi,
- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkom, vybavovanie reklamácií zákazníkov (mailová komunikácia sa uskutočňuje aj v anglickom jazyku),
- zabezpečovanie činností súvisiacich so skladovou evidenciou v informačných systémoch spoločnosti (príjem a výdaj tovaru na a zo skladu, kontrola skladovej evidencie),
- administratívne práce súvisiace s činnosťou ekonomického oddelenia,
- spolupráca a príprava podkladov pre účtovníka.

13. plat, hodnota stravného lístka vo výške 4,50 EUR, výučba cudzích jazykov

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu pošlite svoj životopis e-mailom na: [email protected]

Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich kandidátov/ky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- všeobecné znalosti legislatívy v oblasti vystavovania faktúr
- znalosť programu MS Office (Excel, Outlook, Word, PowerPoint) na pokročilej úrovni
- práca s PC na pokročilej úrovni
- skúsenosti s prácou v sw MRP, QI výhodou
- logické myslenie
- orientácia na precíznosť, detail
- vysoká miera zodpovednosti
- teamový hráč
- komunikatívnosť, flexibilita

Spracovanie železného odpadu
Pracovná doba prevádzky PO-NE od 0:00-24:00

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3645535  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mesiac1000 EUR mesačne brutto